bilde

 

Projekts notiks jau astoto reizi, un šogad, Latvijas simtgades gadā, tas būs īpašs. 

Patriotiski, emocionāli, iedvesmojoši un ļoti muzikāli!

 

Projekta mākslinieciskie vadītāji šogad vairāki - Antra Stafecka, Normunds Pauniņš un grupa "Otra puse"

 

Visi tie Latvijas bērni un jaunieši, kuri vēlās uzzināt ko jaunu par vokālo tehniku, stilu, vokālo kultūru un kuriem ir nodomi, kas ir saistīti ar mūziku un skatuvi, tie arī šogad ir aicināti piedalīties projektā Satikšanās mūzikā 2017 - IGATES pilī!

Projektā piedalīties ir aicināti visi bērni un jaunieši, neatkarīgi no pieredzes dziedāšanā, projekts var būt kā motivācija un stimuls arī uzsākt apgūt vokālu un mūzikas pamatus.

 

Kā projekta himnā rakstīts:

...un Tu vari, ja Tu arī sev, notici pats sevi un Tu dari, ko Tu vari, sev! Uzticies pats sev!

 

 

Satikšanās mūzikā šogad Igates pilī no 19.augusta līdz 26.augustam, aktuālu mūziķu, producentu un komponistu vadībā. Dalībniekiem būs iespēja apgūt skatuves pamatus, vokālās nodarbības, piedzīvot radošas meistarklases, piedalīties kādas jaunas dziesmas tapšanā, aranžēšanu kā arī kustību (horeogrāfiju) un aktiermeistarību, projektā viesosies Antras un Normunda skatuves kolēģi un labi draugi, kas dalīsies zināšanās ar projekta dalībniekiem kā sagatavot un līdz skatītājiem "aiznest" muzikāli un mākslinieciski augsvērtīgu priekšnesumu un "produktu".

 

Projektā dalībniekiem būs iespēja muzicēt dzīvajā - ar pavadošo sastāvu, tas nozīmē, ka noslēguma koncerts notiks dzīvajā izpildījumā, kopā nedēļas garumā tiks veidota jauna koncerprogramma, kad uz skatuves būs iespēja satikties Latvijas jaunajiem izpildītājiem un talantiem - projekta dalībniekiem ar Latvijas šovbiznesa aktuāliem un pieprasītiem mūziķiem, tas viss būs redzams 26.augustā plkst. 16.00 Igates pilī, kā atskaite par nedēļā paveikto un piedzīvoto! Biļetes uz koncertu būs pieejamas Igates pilī, aicināts ikviens.

 

Šī ir arī Tava iespēja, izbaudi muzikāli, krāšņu, košu un piepildītu vasaru skaistajā Igates pilī, gūsti iedvesmo no māksliniekiem, mācies, pilnveidojies un uzzini kā sasniegt auditoriju un kļūt par Latvijas mūzikas personību.

  

(pērn projekts un noslēguma koncerts notika Jaunpilī, dziedātājas Olgas Rajeckas vadībā)

 

 

 

 

Pieteikšanās līdz 20.jūlijam!

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS, PIESAKIES LAICĪGI, NENOKAVĒ!

 

 

Pieteikuma anketu meklējiet sadaļā: pieteikšanās!

Ja 10 darba dienu laikā nesaņemiet pieteikuma apstiprinājumu, lūdzu sazināties pa tālruni: 29131458

 

Dalības maksa projektā: 280 EUR

Maksājumu kārtība - Pirmā iemaksa: 80 EUR līdz 15.jūlijam, otrā maksājuma daļa 19.08 tiekoties uz vietas Igates pilī.

Dalības maksā iekļautas visas nodarbības, nedēļas programma, dzīvošana, ēdināšana.