OLGA RAJECKA

 

 "Satikšanās mūzikā" šogad šogad notiks jau septīto gadu - dzirkstoši, koši un ļoti muzikāli kā vēl nekad!

 

Projekta mākslinieciskā vadītāja un patronse - Olga Rajecka

 

Visi tie Latvijas bērni un jaunieši, kuri vēlās uzzināt ko jaunu par vokālo tehniku, stilu, vokālo kultūru un kuriem ir nodomi, kas ir saistīti ar mūziku un skatuvi, tie arī šogad ir aicināti piedalīties projektā Satikšanās mūzikā 2017 - Jaunpils pilī!

Projektā piedalīties ir aicināti visi bērni un jaunieši, neatkarīgi no pieredzes dziedāšanā, projekts var būt kā motivācija un stimuls arī uzsākt apgūt vokālu un mūzikas pamatu.

 

Kā projekta himnā rakstīts:

...un Tu vari, ja Tu arī sev, notici pats sevi un Tu dari, ko Tu vari, sev! Uzticies pats sev!

 

 

Satikšanās mūzikā šogad Jaunpilī, Jaunpils pilī no 30.jūlija līdz 6.augustam, pieredzes bagātās dziedātājas Olgas Rajeckas un viņas izraudzīgās komandas vadībā! Dalībniekiem būs iespēja apgūt skatuves pamatus, vokālās nodarbības un meistarklases, mūzikas producēšanu un kompozīciju, aranžēšanu kā arī kustību (horeogrāfiju) un aktiermeistarību, projektā viesosies Olgas Rajeckas skatuves kolēģi un labi draugi, kas dalīsies zināšanās ar projekta dalībniekiem kā sagatavot un līdz skatītājiem "aiznest" muzikāli un mākslinieciski augsvērtīgu priekšnesumu un "produktu".

 

Projektā dalībniekiem būs iespēja muzicēt dzīvajā - ar pavadošo sastāvu, tas nozīmē, ka noslēguma koncerts notiks ar Olgas Rajeckas pavadošo mūziķu grupu, kurā spēlē vadošie Latvijas mūziķi, kopā nedēļas garumā tiks veidota jauna koncerprogramma, kad uz skatuves būs iespēja satikties Latvijas jaunajiem izpildītājiem un talantiem - projekta dalībniekiem ar Latvijas šovbiznesa lielajiem grandiem, tas viss būs redzams 6.augustā Jaunpilī, kā atskaite par nedēļā paveikto un piedzīvoto!

 

Šī ir arī Tava iespēja, izbaudi muzikāli, krāšņu, košu un piepildītu vasaru Jaunpilī ar Olgu un draugiem!

  

(pērn projekts un noslēguma koncerts notika Dundagas pils parkā, projekta vadītāja bija dziedātāja Aija Andrejeva)

 

 

 

 

Pieteikšanās līdz 10.jūlijam!

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS, NENOKAVĒ!

 

 

Pieteikuma anketu meklējiet sadaļā: pieteikšanās!

Ja 10 darba dienu laikā nesaņemiet pieteikuma apstiprinājumu, lūdzu sazināties pa tālruni: 29131458

 

Dalības maksa projektā: 260 EUR

Maksājumu kārtība - Pirmā iemaksa: 60 EUR līdz 10.jūlijam, otrā maksājuma daļa 30.jūlijā Jaupils pilī tiekoties uz vietas.

Dalības maksā iekļautas visas nodarbības, nedēļas programma, dzīvošana, ēdināšana.