Atsauksmes publicētas no projekta viesu grāmatas.

 

Raimonds Pauls:

Viss bija ļoti skaisti!

Rēzija Kalniņa:

Mani mīļie! Uzrunāju tā, jo es zinu, ka lasīsiet! Es parasti neuzņemos neko, kas ir ārpus teātra, bet kad man teica, ka strādāšu ar bērniem - iedomājos savus brāļa un māsas bērnus, kas ir mana dzīve, mana mīlestība un sastopot Jūs - es ieraugu savu jaunību, kas ir tik brīnišķīga - un Jūs man parādījāt, ka arī Jūsu jaunībā, vai gados ir iespējams sasniegt debesis! Lai Dievs Jūs, meitenes un zēni svētī un parāda un atklāj Jūsu ceļu un lūdzu, lūdzu - piesakieties laicīgi uz nākamo satikšanos, lai mēs varam turpināt ceļu - ceļu kopā!

Lilita Ozoliņa:

Šī divpusīgā tikšanās ir ieguvums mums visiem! Bērnība, jaunība - cik tas ir smaržīgi!

Olga Dreģe:

Paldies rīkotājiem par šo projektu, paldies visai radošajai brigādei un dalībniekiem par jauko sadarbību un kopā būšanu.

Ģirts Ķesteris:

Ja man iedotu krāsojamo grāmatu, tad krāsotu es visu zilā - zāli, mākoņus un pat sauli. Ja man būtu iespēja vēl un vēl dziedāt kopā ar Jums - es visu pasauli skatītu saulaināk - bez pelēkā un melnā. Ja man ļautu ieskriet citā orbītā - es Jūs visus ņemtu sev līdz.

Dārta Daneviča:

Paldies par brīnumu manā dzīvē. Jūs sniedzāt man daudz, daudz spēka un vēlēšanās strādāt. Jūtos kā saņēmusi skaistāko dāvanu, esot ar Jums.

Aija Dzērve:

Labu Jums ceļavēju! Mēs noteikti satiksimies citās pasakās!

Juris Frienbergs:

Jau trešo gadu pārliecinos, ka mums ir ļoti radoša un talantīga jaunatne! Paldies!

Kristaps Krievkalns:

Turaties! Katru gadu esiet lielāki un dūšīgāki!

Ginta Krievkalna:

Novēlu būt nevis labākajiem, gudrākajiem, skaistākajiem, bet būt laimīgiem, darot to, ko Jūs dariet!

Raimonds Macats:

Paldies! Lai veicas turpmākajos darbos un attīstībā!

Pēteris Liepiņs:

Veiksmi visiem un tā turpināt!

Artis Robežnieks:

Mīļie dalībnieki un līdzdalīgie! Man tiešām bija liels prieks būt kopā ar Jums. Jūs esat ļoti talantīgi un darboties griboši! Lai Jums visiem šī gribēšana un patika saglabājās uz mūžu.

Gundars Lintiņš:

Lai šāda veida projekts notiktu divreiz gadā kā Olimpiskās spēles!

Ģirts Bisenieks:

Paldies par iespēju piedalīties, izbaudīt un sajust projekta gaisotni! Lai šī iesāktā darbība ar jaunu talantu veidošanu turpinātos ar uzviju!

Santa Didžus:

Jūs esat tik dažādi! Uzmanīgi, neatlaidīgi, zinātkāri, atklāti, jūtīgi, drosmīgi, pieklājīgi, skaisti! Palieciet tādi, attīstieties, mācieties, izglītojieties, mīliet! Un saprotiet kāpēc Jūs esat tādi, kādi esat!

Katrīne Pasternaka:

Lai šis projekts, viss iegūtais un padarītais padara Jūs dzīves bagātākus un nekad neaizmirstas!

Ieva Kerēvica:

Lai viss, kas notika un tika piedzīvots šajā gadā, nākamajos - tiek piedzīvots reiz trīs! Paldies par iespēju būt ar Jums kopā!

Sarmīte Rubule:

Ļoti priecājos būt kopā ar jaunajiem talantīgajiem projekta dalībniekiem! Veiksmi visiem un dzīvesprieku!

Ērika Eglija:

Man paveicās! Priecājos, ka varēju šeit būt! Paldies!

Ivo Fomins:

Paldies par šo burvīgo pasākumu!

Maija Doveika:

Paldies Jums visiem par radošām idejām un atsaucību! Ceru, ka tiksimies ar Jums pavisam drīz - uz skatuves!

Indra Briķe:

Šeit ir ļoti, ļoti jauki!

Harijs Spanovskis:

Paldies par sirsnību!

Aina Matīsa:

Bijām kopā nopietnās un skaistās dienās! Paldies Jums visiem! Vai iespējams atkārtojums? Brīnišķīgi, ka tas, ko darījām, nekad neaizmirsīsies, vismaz man noteikti!

Inga Krasovska:

Vēlu visiem izdošanos, veiksmi un mērķtiecību! Šis ir tikai sākums! Novēlu turpinājumu - ja ne šajā ceļā, tad jebkurā, Jūsu izvēlētā!

Ieva Pļavniece:

Man ir liels prieks, ka satikos ar Jums šajā projektā! Zinu, ka Jums bija ļoti liels slodze, bet Jūs esat baigie malači! Jūs to izdarījāt! Es ceru, ka tiksimies nākamajā gadā!

Ainārs Ančevskis:
Smaidiet visur un vienmēr, neskatoties ne uz ko un visiem par spīti...

 

 

Romija Meduņecka:

Uzskatu, ka šis projekts ir milzīgs ieguldījums manā nākotnē, ja ne kā aktrisesi, vai režisorei, tad kā personībai noteikti! Paldies visiem pedagogiem!

Annija Lasmane:

Šīs pavadītās dienas šajā projektā ir brīnišķīgākās manā vasarā, man ir dots daudz, paldies visiem pasniedzējiem, dalībniekiem, visiem, visiem, kas padarīja manu vasaru krāsaināku, kaut šīs dienas varētu turpināties mūžīgi. Ar nepacietību gaidu nākamo gadu!

Adrija Korsakaite:

Es šeit biju pirmo reizi, bet domāju, ka ne pēdējo! Darbs bija grūts, bet patiešām noderīgs. Man asaras ir acīs, kad iedomājos, ka man būs jāpamet šie visi iepazītie cilvēki.

Annemarija Moiseja:

Paldies par visu kas notika šajās dienās. Man ļoti patika! Ir grūti tagad šķirties, jo mēs visi esam tik ļoti satuvinājušies. Šeit bija ļoti labi un ceru ka tā būs arī nākamos gadus.

Nikola Strazda:

Man patika tas, ka neviens nekad nejutās vientuļš, jo bija ļoti aktīvi skolotāji. Paldies rīkotājiem, jo šeit ir savādāk kā citur. Visvairāk man patika individuālās nodarbības un jauki pavadītais laiks. Prasās divas nedēļas garāku projektu.

Elīza Liepiņa:

Šis projekts bija piedzīvojumiem pilns. Es braucu jau trešo gadu un braukšu arī nākošo gadu.

Alfrēds Apinis:

Šis projekts ir ļoti bagātīgs emociju kopums, kuru tik viegli nav iespējams aizmirst. Te esmu guvis daudz jaunu zināšanu un draugu, kurus negribētos pazaudēt - un tas viss tik īsā laika sprīdī, nav pat iespējams atpvert! Visi pedagogi bija neatkārtojami, ceru, ka paliku viņiem atmiņā un atstāju labu iespaidu. Tā kā katrs cilvēks ir unikāls un neatkārtojams, pedagogu darbs bija ļoti grūts - viņi to izpildīja godam - paldies viņiem par to! Uz atkaltikšanos nākamajos gados!

Elizabete Skrastiņa:

Ļoti pozitīvi! Ieguvu jaunus draugus, jaunu pieredzi. Laiks bija aizpildīts ar  tike daudz aizraujošām nodarbībām, ka šīs sešas dienas paskrēja vēja spārniem. Paldies organizētājiem un pedagogiem.

Agate Cipule:

Paldies visiem pedagogiem! Bija ļoti patīkami kopā strādāt! No šī projekta esmu ieguvusi daudz pieredzes! Esmu sapratusi savu dzīves aicinājumu! Esmu ar visu ļoti apmierināta!

Maija Robežniece:

Daudzveidība ir tas, kas man patīk un šeit to varēja sajust! Pedagogi ļoti atsaucīgi un prasīgi! Pieredze un sevis bagātināšana ar zināšanām ir šajā projektā piepildīta!

Karīna Laugale:

Esmu ieguvusi daudz pieredzes, daudz draugu un esmu ļoti priecīga, ka varēju piedalīties šajā projektā!

Tekla Lase:

Nevienu brīdi nenožēloju, ka piedalījos! Esmu ieguvusi tikai pozitīvas emocijas! Prieks par šo kopā pavadīto laiku! Gandarījums par paveikto darbu un gūto pieredzi!

Anna Duncīte - Ofmane:

Manuprāt, visi - ikviens ir apmierināts ar sevi un ieguldīto darbu! Kas var būt skaistāks par dziedāšanu ar dzīvo grupu un tik lieliskiem cilvēkiem atrasties uz vienas skatuves!

Amanda Reinharde:

Es esmu ļoti pateicīga, par iespēju piedalīties! Paldies visiem skolotājiem, kuri šo dienu laikā man ir devuši pieredzi, es ieguvu vairāk kā es vēlējos un par to liels paldies!

Marta Jākabsone:

Pārvarēju savas bailes un darīju to, ko nekad nedomāju, ka spēšu!

Dagnija Urča:

Par spīti nogurumam pavadītais laiks bija fantastisks! Tas viennozīmīgi atstās pēdu nospiedus manā atmiņā! Paldies par šo  iespēju!

Lana Vihrova:

Paldies idejas autoriem, organizētājiem, vadītājiem, horeogrāfiem, skolotājiem un visiem dalībniekiem, ieguvu jaunas zināšanas, novēlu visiem neapstāties!

Katrīna Stepiņa:

Sapratu, ka varu vairāk nekā agrāk šķita! Liels paldies visiem!

Inta Blumbaha:

Es nenožēloju nevienu šeit pavadīto mirkli, jo iepazinu jaunus cilvēkus un arī uzzināju ko jaunu par sevi! Viss šeit iegūtais, zinu, ka man dzīvē noderēs, tādēļ liels paldies! 

Ilze Šķestere:

Šis projekts ir lielisks veids, kā uzlabot un iegūt jaunas prasmes, kā arī iepazīt jaunus draugus. Ir liels, liels prieks piedalīties šajā pasākumā, kuru noteikti vajag atkārtot katru gadu!

 

Elīna Žizņevska, Kristīne Kudeikina:
Paldies par jauko atmosfēru, par jaunām zināšanām, par jauniem iespaidiem! Ir tiešām forši.

 

Laura Anča:
Man šeit ļoti patīk! Šeit visi cilvēki ir tik pozitīvi, uzklausoši, mīļi, dziedoši un ļoti radoši!

 

Elīza Liepiņa:
Man šeit patīk visi viesi, visi mākslinieki un pasākumi un daudz kas cits. Šeit visi ir tik jauki un mīļi...


Roberts Memmēns, Oskars Deigelis, Jānis Narkevics, Rihards Bērziņš, Ainārs Krastiņš:
Paldies par lielisko iespēju izbaudīt šo projektu!