Projekts notiks jau desmito reizi!Spilgi, radoši, iedvesmojoši un ļoti muzikāli! 

 

Projekta mākslinieciskā vadītāja - AMINATA

 

Visi tie Latvijas bērni un jaunieši, kuri vēlas uzzināt ko jaunu par vokālo tehniku, stilu, vokālo kultūru un kuriem ir nodomi, kas ir saistīti ar mūziku un skatuvi, tie arī šogad ir aicināti piedalīties projektā Satikšanās mūzikā 2020! Atpūtas kompleksā "Mežezers"

Projektā piedalīties ir aicināti visi bērni un jaunieši, neatkarīgi no pieredzes dziedāšanā, projekts var būt kā motivācija un stimuls arī uzsākt apgūt vokālu un mūzikas pamatus.

 

Kā projekta himnā rakstīts:

...un Tu vari, ja Tu arī sev, notici pats sevi un Tu dari, ko Tu vari, sev! Uzticies pats sev!

 

 

Satikšanās mūzikā šogad notiks atpūtas kompleksā "Mežezers", dziedātājas Aminatas  viņas skatuves kolēģiem un draugiem. Dalībniekiem būs iespēja apgūt skatuves kultūru, vokālās nodarbības, piedzīvot radošas meistarklases, dziesmu rakstīšanu, kā arī kustību (horeogrāfiju) un aktiermeistarību, runas nodarbības, piedalīties etīdēs un improvizācijās. Tās ir nodarbības, kuras dzīvē palīdz un noder visās jomās un veicina personības izaugsmi un pilnveidošanos.

 

Projektā dalībniekiem būs iespēja muzicēt noslēguma koncertā, kopā nedēļas garumā tiks veidota jauna koncerprogramma kopā ar Aminatu un viņas komandu. Uz skatuves būs iespēja satikties Latvijas jaunajiem izpildītājiem un talantiem - projekta dalībniekiem ar Latvijas šovbiznesa aktuāliem un pieprasītiem mūziķiem, tas viss būs redzams 16.jūlijā Pļaviņās, kā atskaite par nedēļā paveikto un piedzīvoto! 

 

Šī ir arī Tava iespēja, izbaudi muzikāli, krāšņu, košu un piepildītu vasaru skaistā un iedvesmojošā vidē, atpūtas bāzē "Mežezers", gūsti iedvesmo no māksliniekiem, mācies, pilnveidojies un uzzini kā sasniegt auditoriju un kļūt par Latvijas mūzikas personību.

  

(pērn projekts un noslēguma koncerts notika Jaunpils pilī, kopā ar Agnesi Rakovsku)

 

 

Pieteikšanās līdz 1.jūlijam

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS, PIESAKIES LAICĪGI, NENOKAVĒ!

 

 

Pieteikuma anketu meklējiet sadaļā: pieteikšanās!

Ja 10 darba dienu laikā nesaņemiet pieteikuma apstiprinājumu, lūdzu sazināties pa tālruni: 29131458

 

Dalības maksa projektā: 350 EUR

Maksājumu kārtība - Pirmā iemaksa: 50 EUR līdz 1.jūlijam, otrā maksājuma daļa projekta pirmajā dienā

Dalības maksā iekļautas visas nodarbības, nedēļas programma, dzīvošana un ēdināšana trīs reizes dienā 

 

 074a64f8-c670-47ab-a3d4-f1156129fa3a